V odborné porotě zasedli Mgr. Nora Halamová, sbormistryně ze Základní umělecké školy Ilji Hurníka a hlasová poradkyně, Vít Homér, sbormistr dětského pěveckého sboru Sedmihlásek a Miloš Rampas, člen folklórního souboru Rosénka.
Slavnostního vyhlášení vítězů, které se konalo v úterý 24. května v Novoměstské radnici, se zúčastnila zástupkyně starosty Mgr. Michaela Marksová, vedoucí odboru školství a kultury Ing. Zuzana Folprechtová a Bc. Ján Rybárik, ředitel Domu dětí a mládeže Prahy 2.
Soutěžící, kteří se umístili na 1. až 3. místě, dostali diplomy a hodnotné ceny. Odměnou pro děti jistě bylo i živé vystoupení populární hudební skupiny Kašpárek v rohlíku.
Umístění:
Kategorie A – sóla:
Kategorie 2. a 3. tříd
1. místo David Cizner, ZŠ Slovenská
Tereza Jelínková, ZŠ u sv. Štěpána
Eliška Soustružníková, ZŠ Londýnská
2. místo
Adéla Anna Tomaidesová, ZŠ u sv. Štěpána
Matyáš Prchlík, ZŠ u sv. Štěpána
3. místo
Sophie El Haddad, ZŠ Londýnská
Jakub Hrubý, ZŠ Jana Masaryka
Kategorie 4. a 5. tříd
1. místo Eliška Goldschmídová, ZŠ Slovenská
2. místo
Nikola Žďárská, ZŠ Jana Masaryka
Martin Rattay, ZŠ Londýnská
3. místo
Adelaida Henrietta Wernischová, ZŠ Londýnská
Berenika Pešlová, ZŠ Slovenská
Andrej Kontra, ZŠ Londýnská
Kategorie 6. a 7. tříd
3. místo Tomáš Velín, ZŠ Sázavská
Kategorie 8. a 9. tříd
2. místo Lidie Mošnerová, ZŠ Sázavská
Karolína Chládková, ZŠ Resslova
Kategorie B – dua, tria, kvarteta:
Kategorie 2. a 3. tříd
1.místo Radka Schmidtová, Štěpán Chrást, ZŠ u sv. Štěpána
2.místo
Veronika Topolová, Bára Melničuková, Natalie Hoppová, ZŠ Resslova
3.místo
Albert Kříž, Tereza Jelínková, Simona Hodanová, Radka Schmidtová, ZŠ u sv. Štěpána
Kategorie 4. a 5. tříd
2. místo Angelika Nelibová, Anna Hátlová, ZŠ Londýnská
Kategorie 6. a 7. tříd
1. místo Veronika Gaždová, Daniela Beyerová, ZŠ u sv. Štěpána
3. místo
Martin Vlach, Alexander Urban, ZŠ Sázavská
čestné uznání
Bára Brožíková, Kristýna Šimáková, ZŠ Sázavská
Kategorie 8. a 9. tříd
1. místo Karolína Chládková, Aneta Vančatová, ZŠ Resslova
zvláštní cena poroty za hudební doprovod
Albert Kříž, ZŠ u sv. Štěpána
Zdroj: MČ Praha 2