Vůně hořícího františka, sladká chuť čokoládových figurek, mrskající se kapr a zelenající se stromek, to vše neodmyslitelně patří k českým vánočním svátkům. Nyní mají zákazníci obchodního domu Kotva možnost toto vše zdarma získat, a to až do 22. prosince 2010.
„Opravdový vánoční čas začíná adventem a v obchodním domě Kotva tomu není jinak. Lpíme na zvycích, které dělají opravdové Vánoce. Proto je prosinec ten pravý čas, kdy se OD Kotva převléká do vánoční výzdoby a spouštíme vánoční kampaň,“ říká Jaroslav Petrů, ředitel společnosti Markland ČR.
Filozofie vánoční akce OD Kotva je jednoduchá – usnadnit vánoční přípravy a odlehčit zákazníkům starosti s pořízením základních vánočních symbolů. Každý nakupující může ve všech obchodech OD Kotva při útratě 200,- Kč a výše získat na hrací kartu bonusové razítko. Na hrací kartě se tak ihned dozví, co již získává – výběr je rozmanitý. Již za tři razítka si může v přízemí obchodního domu vyzvednout balení vonících františků, za další razítka pak čokoládové kolekce, kapra nebo vánoční stromeček. Jaroslav Petrů k vánoční kampani dodává: „Jako otec od rodiny vítám každou aktivitu, která mi usnadní předvánoční přípravy. Proto věřím, že potěší také naše návštěvníky. Je to zároveň poděkování za jejich celoroční přízeň.“
PRAVIDLA VÁNOČNÍ AKCE…
1. vyzvedněte si hrací kartu v infostánku umístěného v přízemí OD Kotva,
2. za každý nákup v OD Kotva za 200,- Kč a více si nechte dát razítka do hrací karty,
3. sbírejte tolik razítek, až dosáhnete dárku, který jste si vybrali,
4. odevzdejte hrací kartu s razítky v přízemí obchodního domu Kotva a obratem získáváte vybrané zboží.
Akce probíhá každý den od 6. 12. do 22. 12. 2010.
PŘEJEME KLIDNÉ VÁNOČNÍ NÁKUPY A VESELÉ VÁNOCE!
Váš tým OD Kotva
VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA:
27. 11. – 23. 12. 2010 9.00 - 21.00 hod.
24. 12. 2010 9.00 – 15.00 hod.
25. 12. – 26. 12. 2010 zavřeno
27. – 30. 12. 2010 9.00 – 20.00 hod
31. 12. 2010 9.00 – 15.00 hod
DALŠÍ INFORMACE: www.od-kotva.cz